Štartujeme traktorový protest

ČÍSLO ÚČTU SK0909000000005153631084

Chceme pokojne pracovať na svojej pôde a ponúkať Vám kvalitné, zdravé slovenské potraviny. Chceme zveľaďovať vidiek, ktorý je jedným z pilierov obživy a krásy našej krajiny. Namiesto toho bojujeme o svoju pôdu, a mnohí z nás sa preto boja o svoje zdravie a životy. Sme bití, utláčaní, vydieraní a jeden z nás bol aj zavraždený. Sme presvedčení, že farmár Vlado Rybár zo Šamorína zomrel kvôli tomu, že niekto chcel jeho pôdu.
Toto všetko sa deje kvôli tomu, že štát nás farmárov nechráni, ale naopak, necháva nás utláčať veľkými podnikateľmi a silnou korupciou.

AJ PRETO OPÄŤ VYRÁŽAME SO SVOJIMI TRAKTORMI NAPRIEČ CELÝM SLOVENSKOM DO BRATISLAVY, KDE CHCEME BOJOVAŤ ZA SVOJE AJ VAŠE PRÁVA.

– Vašu podporu potrebujeme na hradenie nákladov, ktoré s naším traktorovým protestom súvisia. Hlavne na nákup nafty, benzínu, ubytovania, stravy a iných výdavkov.

-Vašu podporu potrebujeme na právne služby a poradenstvo
Bojujeme o svoje práva proti silným podnikateľským skupinám, ktoré si platia drahých právnikov. Aj my potrebujeme právnu pomoc.

-Vašu podporu potrebujeme na organizačné a informačné zabezpečenie fungovania občianskeho združenia Iniciatíva poľnohospodárov
Ak chceme účinne bojovať o svoje práva, musíme sa organizovať a navzájom informovať. Bez podpory verejnosti by sme boli stratení. Až vďaka tomu, že ste sa dozvedeli o našich problémoch, prestali sme byť anonymnou lovnou zverou, na ktorú môže ktokoľvek beztrestne poľovať.

Ďakujeme

Na transparentnom účte môžete vidieť našich podporovateľov a to, ako využívame vaše peňažné dary.